اینجا کجاست؟

راهنمای برنامه نویس محلی برای همفکری و آشنایی برنامه نویسان فارسی زبان از سرتاسر جهان با یکدیگر است. با وجود سایت های زیاد برنامه نویسی ، برای اینکه سهم کوچکی در پیشرفت صنعت تولید نرم افزار و همچنین بالا بردن دانش فنی و در نتیجه بالا رفتن کیفیت تولیدات برنامه نویسان ایرانی داشته باشیم، تصمیم به تولید این سایت گرفتیم.

در اینجا هدف اشتراک تجربیات و مهیا کردن زمینه ای مناسب برای بالا بردن محارت جمعی است. درصورتی که شما نیز به دنبال همچنین هدفی باشید، خوشحال خواهیم شد از تجربیات و تخصص شما در پربارتر کردن این سایت بهرمند شویم.

اخبار و تازه ها ارسالی

حتی در صورتی که قصد استفاده از مطالب آموزشی سایت را نداشته باشید و تنها از آن دسته افرادی هستید که به اخبار و نکات فناوری های مرتبط با کامپیوتر و IT علاقمند هستید نیز در اینجا تنها نخواهید ماند.

در بخش اخبار و موارد ارسالی که در صفحه اصلی سایت و اینجا در دسترس شما قرار دارد، بصورت متناوب مطالب مربوط به دنیای فناوری و کامپیوتر توسط اعضا در اختیار شما قرار خواهد داشت.خود شما نیز خواهید توانست اقدام به ارسال مطالب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مربوط به موارد ارسالی مراجعه نمایید.

تالارهای گفتگو

محلی مناسب برای استفاده از تجربیات دیگران و همچنین ارائه پیشنهاد به دوستانی که با ارائه سوال یا مشکلی، سعی در حل مسئله و یا کسب اطلاع هستند. در صورتی که موضوعی مرتبط با علم کامپیوتر و برنامه نویسی دارید و به دنبال محلی برای مطرح کردن و یافتن جواب هستید،اینجا محلی مناسب برای شماست.

همچنین پیشنهاد می کنیم با مطالعه موضوعاتی که در آنها تجربیاتی دارید، به کمک دوستان خود رفته و به آنها راهنمایی های مربوطه را ارائه دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مربوط به تالارهای گفتگو مراجعه نمایید.

کتابخانه

در این بخش قصد ارائه pdf کتاب های خارجی را نداریم، بلکه کتاب هایی کاربردی که توسط مترجمان و مولفان فارسی زبان مهیا شده در دسترس قرار دارند. البته کتاب های الکترونیکی نیز در این بخش ارائه می شود.

در صورتی که کتابی را تالیف یا ترجمه نموده اید و قصد معرفی و فروش آن را دارید و یا حتی درصورتی که قصد دارید کتاب خود را بصورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهید، این بخش مناسب کار شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مربوط به کتابخانه مراجعه نمایید.

آگهی مشاغل

در بخش آگهی مشاغل مکانی مهیا کردیم تا درصورتی که به دنبال کاری مناسب مهارت های خود هستید، بتوانید به سهولت آن را بیابید. همچنین در صورتی که به دنبال نیرویی با تخصصی خاص برای تکمیل کادر خود بعنوان استخدام و یا کار پروژه ای هستید، می توانید بصورت رایگان اقدام به درج آگهی نمایید. وسعت دسترسی به سایت ProgrammerF1 و همچنین دسترسی تعداد نامحدودی برنامه نویس با تخصص های متفاوت، امکانی را فراهم خواهد آورد که شما با بالاترین کیفیت به خاسته خود دست پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مربوط به آگهی مشاغل مراجعه نمایید.

آموزش

در بخش آموزش می توانید از مقالاتی که دوستان شما چه بصورت رایگان و چه بصورت فروشی قرار داده اند استفاده نمایید.

علاوه بر دوره های آموزشی،مقالات علمی پیرامون مفهوم یا تکنولوژی خاص نیز در این بخش در دسترس شماست. همچنین درصورتی که در موضوعی دارای تبحر بالایی بوده و قادر به ارائه دانش خود هستید. می توانید از این بخش برای ارائه آن و همچنین کسب درآمد از فروش آن استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مربوط به آموزش مراجعه نمایید.

نرم افزار

در این بخش امکان ارائه محصولات نرم افزاری، برای شما مهیا شده است.به این ترتیب همانطور که می توانید از محصولات تولیدی دیگران استفاده نمایید، محصولات نرم افزاری تولیدی خود را بصورت رایگان و یا فروشی به دیگران ارائه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مربوط به نرم افزار مراجعه نمایید.

ابزارها و منابع

بخش جالبی که در آن به معرفی منابع مورد استفاده برای تحلیل، تولید، نگهداری و مدیریت پروژه های نرم افزاری پرداخته می شود، بخش ابزارها و منابع است.

ابزارها و یا سرویس های در دسترس که به مرور و بصورت تئوری و عملی یافته و در پروژه های خود مورد استفاده قرارداده اید را در اینجا معرفی نمایید و از تجربیات دیگران نیز استفاده نمایید.

تماس با ما